Get Adobe Flash player

postheadericon Mówisz i masz - sekrety skutecznej komunikacji interpersonalnej

„Przecież  wyraźnie powiedziałem, a on nic nie zrozumiał”, „nie takie dostałam polecenie”, „nie o to mi chodziło” – czy zdarza Ci się myśleć podobnie?

Każdego dnia jesteśmy w bliskim kontakcie ze światem. Załatwiamy szereg spraw, pytamy, wyjaśniamy, negocjujemy. Od tego, w jaki sposób komunikujemy się z otoczeniem, zależy często nasze zadowolenie z relacji z innymi ludźmi i jakość naszego życia.

Zapraszamy na warsztat wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności osobiste, takie jak efektywna komunikacja. Podczas spotkania ćwiczyć będziemy techniki skutecznego porozumiewania się, aby móc komunikować się bez barier i  świadomie wpływać na jakość naszych kontaktów w różnych sytuacjach życiowych.

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy  z wykorzystaniem aktywnych metod uczenia się. Podczas warsztatu poruszone zostaną następujące zagadnienia:
  • przebieg procesu komunikacji
  • rodzaje komunikacji ( werbalna i niewerbalna)
  • metody aktywnego słuchania
  • bariery w komunikacji międzyludzkiej
  • systemy reprezentacji 
Opinie uczestinków warsztatu:

Zrób coś dla siebie. Warsztaty te są dużym krokiem w stronę swojego rozwoju. To bogate doświadczenie, które zawsze będzie owocowało.
Joanna

Zawrzeć w 5 godzinach temat tak obszerny, jak komunikacja interpersonalna - to prawdziwa sztuka. Sztuki tej dokonuje Pani Maja w sposób, który sprawia, że z jej warsztatów o komunikacji wychodzimy pełni zapału i wiedzy, które motywują do polepszenia dialogu z innymi zamiast narzekania, że "nikt mnie nie rozumie".
Bogdan

Warsztat komunikacji dał mi wiedzę dotyczącą tego tematu i dostarczył materiału do własnej, dalszej refleksji. Można było przećwiczyć konkretne umiejętności, zobaczyć własne ograniczenia w sposobie komunikacji i dowiedzieć się, jak je przezwyciężyć.
Monika

"Mówisz i masz" -  bardzo ciekawe warsztaty, rewelacyjna prowadząca Pani Maja, warto przyjść, poznać ciekawych ludzi i dowiedzieć się czegoś o sobie.
Marlena

Bardzo dobry warsztat. Ciekawie poprowadzony, odkrył przede mną sekrety skutecznej komunikacji. Gorąco polecam. Jestem pod dużym wrażeniem.
Agnieszka

W bardzo prosty, jasny sposób podane są metody skutecznej komunikacji.  Ćwiczenia praktyczne pomagają w uświadomieniu sobie własnych zahamować w komunikacji. Warsztat motywuje do zmian. 
Ania
Termin: 06.12.2015 r.
Miejsce: Warszawskie Centrum Psychologiczne,
al. Jerozolimskie 99 lok. 4, Warszawa
Czas: 5 godzin (10.00-15.00)
Cena: 100 zł
Liczba uczestników: 5-10 osób

Realizator programu: Maja Dzięciołowska - magister profilaktyki społecznej i resocjalizacji, Certyfikat  treningu kompetencji trenerskich. Pasjonatka warsztatów i szkoleń rozwoju osobistego. Inspirują ją spotkania z ludźmi i wspólna wymiana doświadczeń.

Warunki uczestnictwa: przesłanie ankiety zgłoszeniowej + wpłata 100 zł najpóźniej na 10 dni przed datą rozpoczęcia warsztatu.
 
Galeria
Katedra[1].jpg
Wypełnij ankietę
WYSZUKIWARKA