Main menu

Zespół

Nasi psychoterapeuci i trenerzy to uznani w Polsce specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dla wszystkich pracowników wspólne jest: poczucie odpowiedzialności, gruntowne przygotowanie do zawodu, zaangażowanie, tolerancja, życzliwość i otwartość.Nasza wiara w człowieka pomogła wielu ludziom uwierzyć w siebie i swoje możliwości – zmienić na lepsze jakość swojego życia.

 

 

Anna Dodziuk
Psychoterapeuta
Psychoterapeutka, superwizor psychoterapii i treningu psychologicznego PTP, specjalistka psychoterapii uzależnień.
Więcej
Barbara Suska
Psychoterapeuta
Psycholog kliniczny, certyfikowana psychoterapeutka terapii systemowej, mediatorka.
Więcej
Lidia Krajczewska
Psychoterapeuta
Certyfikowana terapeutka psychoterapii systemowej, certyfikowana trenerka Treningu Zastępowania Agresji, certyfiskowana specjalistka w zakresie pomocy ofiarom przemocy w rodzinie.
Więcej
Anna Prokop
Psychoterapeuta
Psycholog kliniczny, specjalistka terapii uzależnień i współuzależnienia w procesie certyfikacji. Godziny przyjęć: wt.: 13.00-20.00; śr.: 15.00-20.00; czw.: 11.00-20.00
Więcej
Renata Pisarczyk
Psychoterapeuta
Psycholog, certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień.
Więcej
Iwona Szymańska - Adamska
Psychoterapeuta
Społeczny psycholog kliniczny, psychoterapeutka humanistyczna (Szkoła Psychoterapii - Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra), członek PTP, mediator rodzinny.
Więcej
Maja Dzięciołowska
Trener
Absolwentka Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim, certyfikowana trenerka dwustopniowego treningu kompetencji trenerskich z elementami coachingu grupowego.
Więcej

Grupy

Warsztaty

Ankiety

Informacje

Facebook