Zespół

Nasi psychoterapeuci i trenerzy to uznani w Polsce specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dla wszystkich pracowników wspólne jest: poczucie odpowiedzialności, gruntowne przygotowanie do zawodu, zaangażowanie, tolerancja, życzliwość i otwartość.Nasza wiara w człowieka pomogła wielu ludziom uwierzyć w siebie i swoje możliwości – zmienić na lepsze jakość swojego życia.

Anna Dodziuk

PSYCHOTERAPEUTKA
Psychoterapeutka, superwizor psychoterapii i treningu psychologicznego PTP, specjalistka psychoterapii uzależnień.
 

b.suska

Barbara Suska

PSYCHOLOG/PSYCHOTERAPEUTKA
Psycholog kliniczny, certyfikowana psychoterapeutka terapii systemowej, doradca, mediatorka.
 

lidia krajczewska

Lidia Krajczewska

PSYCHOLOG/PSYCHOTERAPEUTKA
Certyfikowana terapeutka psychoterapii systemowej, trenerka Treningu Zastępowania Agresji, specjalistka w zakresie pomocy ofiarom przemocy w rodzinie.
 

Renata Pisarczyk

Renata Pisarczyk

PSYCHOLOG/PSYCHOTERAPEUTKA
Psycholog, psychoterapeutka psychodynamiczna (Instytut Analizy Grupowej Rasztów), certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień.

Iwona Szymańska - Adamska

PSYCHOLOG/PSYCHOTERAPEUTKA
Społeczny psycholog kliniczny, psychoterapeutka humanistyczna (Szkoła Psychoterapii - Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra), członek PTP, mediator rodzinny.
 

Anna Jung

PSYCHOLOG/PSYCHOTERAPEUTKA
Psycholog, psychoterapeutka poznawczo- behawioralna, certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień. Członkini Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej.
 

Ilona Federowicz

PSYCHOLOG
Jest zainteresowana wykorzystaniem technik relaksacyjnych i oddechowych oraz pracą z ciałem w praktyce terapeutycznej. W swoim podejściu do klientów łączy różne modalności, aby jak najlepiej wspierać ich w docieraniu do pełni potencjału.