Main menu
Anna Prokop

anna prokopPsycholog kliniczny, specjalistka terapii uzależnień i współuzależnienia w procesie certyfikacji.

Studium Pomocy Psychologicznej, studia podyplomowe „Diagnoza w praktyce klinicznej”. Szkolenia z zakresu „Rozwój psychoseksualny dzieci i młodzieży”, „Psychoterapia problemów występujących w związkach i w rodzinie”.

Zajmuje się terapią indywidualną i grupową DDA/DDD/DDRR, depresjami, nerwicami, stresem, fobiami, uzależnieniami, pracą nad najważniejszymi problemami osobistymi, złagodzeniem objawów, poczuciem własnej wartości, uzyskaniem świadomości siebie, swoich zachowań i emocji.

Godziny przyjęć: wt.: 13.00-20.00; śr.: 15.00-20.00; czw.: 11.00-20.00

PUBLIKACJE / MEDIA:

  • Artykuł „Rozdarte dzieci rozwodników” o Dorosłych Dzieciach Rozwiedzionych Rodziców, opublikowany w tygodniku „Polityka” – artykuł powstał przy współpracy Anny Prokop.
  • Artykuł „Rozkosz chroniczna” o uzależnieniu od seksu, opublikowany w dodatku psychologicznym „Polityki – „Ja My Oni” – artykuł powstał przy współudzile Anny Prokop.
  • Artykuł „Kobiety Doskonałe”  o wysokofunkcjonujących kobietach uzależnionych od alkoholu – autorstwa Anny Prokop, opublikowany w magazynie „Terapia Uzależnienia i Współuzależnienia”.

OPINIE:

Grupy

Warsztaty

Ankiety

Informacje

Facebook