Grupa terapeutyczna dla osób, którym lęk utrudnia lub uniemożliwia podejmowanie decyzji, ogranicza aktywność, samorealizację, przeszkadza w nawiązywaniu relacji i tworzeniu satysfakcjonujących związków.

Grupa „Terapia Lęku” stworzona została z myślą o osobach, które odczuwają lęk i niepokój. Celem terapii jest poznanie sposobów radzenia sobie ze stresem i lękiem w różnych sytuacjach. Na grupę zapraszamy również kobiety przeżywające lęk w związku z zajściem w ciążę, u których lęk powoduje problemy z płodnością, żywiące silne obawy przed porodem, byciem matką oraz inne związane z macierzyństwem.

Opinia przesłana do WCP przez uczestniczkę grupy:

chcę podzielić się moim dobrym samopoczuciem po terapii lęku w grupie jaką przeszłam u was. Starałam się pracować i wykonywać zadania.[…]. Jest to niesamowite, że po 4 latach przyjmowania leków nie mogłam dojść do równowagi a teraz po terapii mam w sobie spokój. Inaczej postrzegam to co kiedyś mnie irytowało i już nie kręci mnie w brzuchu i nie dusi w gardle.
Basiu (p. Basia Suska prowadzi grupę terapia lęku – przyp. WCP) dziękuję Ci za włożoną pracę opłacało się. Dziękuję uczestnikom i zachęcam wszystkich do sumiennej pracy w grupie.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, czas trwania jednej sesji to 2 godziny. 
Wstęp do grupy poprzedza indywidualna konsultacja z terapeutą prowadzącym grupę. 

Aktualnie prowadzimy nabór na grupę Terapia Lęku:

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej, w odpowiedzi prześlemy podstawowe informacje oraz zaproponujemy termin indywidualnej konsultacji z psychologiem.