Main menu

Pokochać siebie – o poczuciu własnej wartości

Polecamy warsztat prowadzony przez psychoterapeutkę Annę Dodziuk, autorkę książki „Pokochać siebie” i innych licznych publikacji.

Myślenie o sobie może dodawać Ci skrzydeł, a może je obcinać. Może być motorem, który dostarcza Ci energii do życia, realizowania przedsięwzięć, pomysłów i marzeń, a może być kulą u nogi, bagażem, z powodu którego wszystko przychodzi Ci z trudem, rzadko coś się udaje, a marzenia nie spełniają się nigdy. Najczęściej myślimy o sobie źle, chociaż zwykle nie przyznajemy się do tego przed ludźmi, a nawet przed sobą.  Kiedy zaczynałam pracę jako psychoterapeutka w poradni rodzinnej, szybko przekonałam się, że wszystkim moim pacjentom bardzo doskwiera złe mniemanie o sobie. Postanowiłam przekonać się, czy z innymi ludźmi jest podobnie.
Wstęp do książki „Pokochać siebie”.

Jakie jest Twoje nastawienie do siebie? Co możesz zrobić dla siebie w tej sprawie? Poszukiwanie odpowiedzi na te pytania pozwala odkrywać i unieszkodliwiać negatywne, obniżające samoocenę wzorce i przekazy z przeszłości. Postaramy się podczas zajęć spojrzeć na siebie inaczej niż dotąd i docenić swoją wyjątkowość, niezwykłość, swoje zalety i uroki.

Termin: 24-25 marca 2023 r.

Miejsce:Warszawskie Centrum Psychologiczne, Al. Jerozolimskie 99 lok. 4, Warszawa.

Czas:12 godzin

Harmonogram: piątek: godz. 17.00-21.00;

sobota: godz. 10.00-18.00

Cena:400 zł

Liczba uczestników:do 8 osób

Realizatorzy programu:Anna Dodziuk

Warunki uczestnictwa:przesłanie ankiety zgłoszeniowej + wpłata 50% zaliczki najpóźniej na 10 dni przed datą wybranego warsztatu.

Nr konta ING BANK:
57 1050 1025 1000 0023 5921 3275

Grupy

Warsztaty

Ankiety

Informacje

Facebook